Sosyal Medya Hesaplarımız

YouTube Hesaplarımız

1- Küçük Örgü Evi – YouTube Kanalı 

    Küçük videolar ile örgüde sık kullandığınız desen ve modelleri öğreten videolarımızın bulunduğu YouTube kanalımızdır. Bu kanalda örgü de model nasıl çıkartılır, yeni modeller ve bir çok püf nokta bulabileceksiniz.  Küçük Örgü Evi kanalına gitmek ve abone olmak için buraya tıklayınız.

2- Küçük Örgü Evi – Etkinlik Youtube Kanalı  

    Bu kanalımızda ise baştan sona anlatımlı örgü videolarımızla sizleri karşılıyoruz. Bir örgüye başlar iken (örneğin hırka, battaniye, eldiven ve daha niceleri) ilk ilmek atımından son aşamasına kadar tüm örgüyü baştan sona anlatımla sizlere sunuyoruz.  Emin olun çok keyif alacaksınız. Küçük Örgü Evi Etkinlik kanalımıza üye olmak için buraya tıklayınız.

3- Küçük Örgü Evi – Facebook Grubu  

    Facebook üzerinde örgü seven tüm herkesin bir araya geldiği Küçük Örgü Evi Grubu’na katılarak sizler gibi örgü işini seven binlerce kişi ile çok keyifli paylaşımlar sunuyoruz. Mutlaka bu örgü grubumuza katılmanızı öneririz. Katılmak için buraya tıklayınız.

4- Küçük Örgü Evi – Facebook Sayfası  

    Facebook üzerinde örgü sevenlerin hoşuna gidebilecek harika bir sayfamız var. Bu sayfada Örgü ile ilgili bir çok güzel paylaşım sağlıyoruz. Örgü işini çok sevdiğimiz doğrudur. Facebook sayfamıza ulaşmak için buraya tıklayınız.

5- Küçük Örgü Evi – Instagram Sayfası  

    Instagram üzerinden yapmış olduğumuz tüm çalışmaların duyurularını yayınlıyoruz. Harika örnekler paylaşıyoruz. Birbirinden farklı hazırladığımız mükemmel örgü desenlerine ve instagram sayfamıza ulaşmak için buraya tıklayınız.

6- Küçük Örgü Evi – Whatsapp Grubu  

    Tüm iletişim yöntemlerindeki sınırları kaldırdık. Artık hiç bir şekilde bize ulaşamazsanız veya aradığınız sorunun cevabını bulamaz iseniz bize direk olarak WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz. Ön grubumuzda kendinizi tanıttıktan sonra sizleri harika bir whatsapp gurubu bekliyor olacaktır. WhatsApp gurubumuza katılmak için buraya tıklayın.

7- Küçük Örgü Evi – Telegram Grubu  

    Telegram gurubumuzu yeni oluşturduk. Çok yakında sesli sohbet özelliği ile de telegram kanalından hizmet vermeye başlayacağız. Emin olun oldukça keyifli sohbetlerimiz olacak. Şimdiden Telegram grubumuza katılmak için buraya tıklayın.

En kısa sürede bir şekilde görüşmek üzere 😉