24 Mart 2021 Yazarı kucukorguevi 0

Lastikli Burgu Örgü Modeli

Lastikli Burgu Örgü Modeli – Örgü Örnekleri

Size yine burgulu bir örgü örneği anlattım. Örneğimiz tamamen burgudan oluşuyor. Sadece örneğimizdeki ters ve düz işlemlerdeki farklılıklar bu şekilde görünmesinini sağlıyor.
Atkılarda da bu örneği kullanabilirsiniz.
Örneğimiz 17 ilmekten oluşuyor. Hangi iple yapmış olduğunuzun pek bir önemi yok. Ancak kalın ipler ile pek hoş durduğunu söyleyemem. Daha çok böyle ince kibar ipler ile tercih edebilirsiniz.
 
#örgü #örnekleri #modelleri #burgu
 
Lastikli burgu nasıl örülür?
Burgu nasıl yapılır?
Burgulu örgüler nasıl başlanır?
Kolay burgu yöntemleri.
Basit bir şekilde burgu nasıl örülür?
 
Gibi sorularınızın cevabını bu videoyu izleyerek bulabilirsiniz.
 
Desteğiniz için kanalımıza abone olmayı ve videoyu beğenmeyi lütfen unutmayın. Ayrıca abone ol butonu yanında bulunan zil düğmesine tıklarsanız yeni video yüklendiğinde anında bildirim alıp haberdar olabilirsiniz. 
 
Videoyu kendi dilinizde alt yazılı olarak izlemek için YouTube’nin alt yazı açma ve çeviri özelliğini kullanabilirsiniz. 
 
Videomuz dünyada geçerli bütün diller de ve ülkelerde alt yazılı olarak izlenebilmektedir. Bu işlemi YouTube ekranının sağ alt köşesinde bulunan ayarlar butonuna tıklayıp, alt yazılar kısmından kendi dilinize çevirerek yapıyorsunuz.
 
Bazı örgüleri hızlı örüyorum. Siz isterseniz videonun hız ayarlarını yine YouTube ekranında sağ alt köşede bulunan Ayarlar Butonuna tıklayarak hızlandırıp yavaşlatabilirsiniz.
 
Küçük Örgü Evi tarafından hazırlanan videomuzu izlemektesiniz. Lütfen videomuzu beğenip paylaşmayı unutmayın. Video ile ilgili sorularınızı yorum yaparak veya +905307396830 numaralı WhatsApp iletişim numarasından bize iletebilirsiniz. Veya hızlı bir şekilde mesaj göndermek için aşağıdaki linke tıklayınız.
 
Veya WhatsApp Grubumuza Katılmak için aşağıdaki linki tıklayınız
 
———-
Facebook Sayfamızı beğenerek sizin gibi dünyanın her yerinden milyonylarca kişi ile örgü örnekleri paylaşıp sorular sorabilirsiniz.
Tiwitter : @kucukorguevi #kucukorguevi
————————————
Küçük Örgü Evi – YouTube Kanalımıza üye olmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz
 
Küçük Örgü Evi – ETKİNLİK Kanalımıza üye olmak için ise aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.
————————————